Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Lodano > Residenza Onirica

Informace o Residenza Onirica

Vítáme Vás na stránce Residenza Onirica na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Residenza Onirica, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Residenza Onirica, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Residenza Onirica.

  • Residenza Onirica

Residenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - PenzionyResidenza Onirica Lodano - Pensionhotel - Penziony
Název:  Residenza Onirica
Ulice:  Campagna di sopra
Město:  6678 Lodano
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1624 Kč
69 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrutrnlelarzh

Rychlý popis

Tento moderní penzion se nachází v údolí Maggia v kantonu Ticino, 15 km severně od měst Ascona a Locarno. Má venkovní bazén a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Na místě je také pizzerie. Všechny pokoje a apartmány rezidence Onirica zahrnují koupelnu a satelitní TV. Residenza Onirica je postavena v souladu s ekologickými principy. Využívá dešťovou vodu a solární energii na ohřev vody. Od května do září je možné využít venkovní bazén. K dispozici jsou skládací lehátka. Residenza Onirica je vzdálena pouhých 7 minut od řeky Maggia, která je ideální pro plavání. Autobusová zastávka do nedalekého Locarna se nachází nedaleko. Residenza Onirica leží v těsné blízkosti turistických tras a horolezecké oblasti. Přímo v rezidenci si lze pronajmout horská kola. Lyžařské areály Bosco Gurin a Mogno se nachází v okruhu 30 minut jízdy.

 
 
facebook g+ twitter