Evropa > Chorvatsko > Chorvatsko > Chorvatsko > Prizba > Riva1 Apartments and Rooms

Informace o Riva1 Apartments and Rooms

Vítáme Vás na stránce Riva1 Apartments and Rooms na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Riva1 Apartments and Rooms, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Riva1 Apartments and Rooms, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Riva1 Apartments and Rooms.

  • Riva1 Apartments and Rooms

Riva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - PenzionyRiva1 Apartments and Rooms Prizba - Pensionhotel - Penziony
Název:  Riva1 Apartments and Rooms
Ulice:  Prižba 16a
Město:  20271 Prizba
Okres:  Chorvatsko
Kraj:  Chorvatsko
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrunofislhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Apartmány a pokoje Riva1 se nacházejí v malé vesničce Prižba na ostrově Korčula a nabízí ubytování v pokojích a apartmánech s Wi-Fi zdarma a zařízeným balkonem s výhledem na moře. Křišťálově čisté vody a oblázková pláž se nacházejí pouhých 100 metrů odtud. Hostům je k dispozici sluneční terasa se zázemím pro grilování. Na místě je restaurace, která nabízí čerstvě připravená jídla po celý den. Před domem je zdarma k dispozici soukromé parkoviště. Starobylé město Korčula leží 37 km od apartmánů a pokojů Riva1. Malé dalmatské městečko Blato se nachází 7 km odtud. Přístaviště trajektů Vela Luka je odtud vzdáleno 14 km.

Zajímavosti v okolí

Bol42 kmBol Chorvatsko
Hvar42 kmHvar lezení
Makarska47 kmMakarska riviéra
 
 
facebook g+ twitter