Evropa > Itálie > Abruzzo > L Aquila > Barisciano > B&B Palazzo La Loggia

Informace o B&B Palazzo La Loggia

Vítáme Vás na stránce B&B Palazzo La Loggia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu B&B Palazzo La Loggia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt B&B Palazzo La Loggia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro B&B Palazzo La Loggia.

  • B&B Palazzo La Loggia

B&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - PenzionyB&B Palazzo La Loggia Barisciano - Pensionhotel - Penziony
Název:  B&B Palazzo La Loggia
Ulice:  Via Delle Campitelle
Město:  67021 Barisciano
Okres:  L Aquila
Kraj:  Abruzzo
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1657 Kč
64 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Bed and breakfast La Loggia se nachází v renesančním paláci stojícím ve středověkém městě Barisciano, na okraji národního parku Gran Sasso, a nabízí jedinečné pokoje se starožitným nábytkem. B&B Palazzo La Loggia poskytuje ubytování v pokojích s výhledem do okolní krajiny, odhalenými dřevěnými trámy, parketovými nebo terakotovými podlahami a kompletně vybavenou koupelnou s barevným obkladem i svíčkami. V některých pokojích najdete také oddělenou jídelní část s kamenným krbem, jiné jsou vybavené postelemi s nebesy. Bed and breakfast Loggia má také útulnou snídaňovou místnost s klenbami z 13. století, ve které se každé ráno podává snídaně zahrnující místní uzeniny, čerstvý chléb i domácí moučníky. Rezidence je obklopená rozlehlou zahradou se slunečními terasami, stoly a židlemi. V celé budově je zdarma dostupné Wi-Fi. Bed and breakfast La Loggia zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu na 15 km vzdálené vlakové nádraží L'Aquila. Doprava do letiště Pescara a Řím je dostupná na požádání. Během svého pobytu můžete také navštívit 10 minut jízdy autem vzdálený zábavní park Regno dei Mazzamurelli.


Důležité informace

Transfer na vlakové nádraží v městě L'Aquila je zdarma. Ostatní služby kyvadlové dopravy jsou k dispozici za příplatek.

 
 
facebook g+ twitter