Aquapark Tatralandia - Pensionhotel

Liptovský Mikuláš Aquapark Tatralandia

Zábavní Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia je největší celoroční vodní areál zábavy a odpočinku na Slovensku. Leží v nádherné scenérii hor při severním břehu přehrady Liptovská Mara s výhledem na Západní a Nízké Tatry.  Je vzdálený jen 2 km od Liptovského Mikuláše, snadno dostupný ze všech hlavních dopravních tahů.

Na návštěvníky Aquaparku Tatralandia čeká 11 termálních bazénů - z toho 8 celoročních se zdraví prospěšnou termální vodou (3 kryté), s teplotou vody 24-39 ° C, s množstvím vodních atrakcí: plavecké dráhy, vodní lezecká stěna, masážní sedačky, vodní postele, vodní hříbek, chrliče, vyvěračky, vodní proudy, vodní houpačka, vodní volejbal a basketbal, dětské skluzavky ...

Skvělou zábavu zaručuje 27 tobogánových drah (8 jsou celoroční) a vodních klouzaček. K dispozici je množství sportovišť, adrenalinových atrakcí a samozřejmě nezapomínáse ani na nejmenší.
Součástí areálu aquaparku je Vitální svět Tatra-Therm-Vital, jedinečný komplex 16 parních, vodních a masážních lázní, saun a procedur, Wellness paradise a kongresové centrum.

Ubytování Liptovský Mikuláš

K příjemnému ubytování na své dovolené nebo při víkendovém pobytu můžete využít hotely a penziony, které naleznete v tomto městě. Pěkné ubytování s dětmi nabízejí také apartmány a chaty.

Počasí Liptovský Mikuláš

Find more about Weather in Dolny Kubin, SLOVAKIA
Click for weather forecast

Miloslava Středová

 
facebook g+ twitter