Evropa > Polsko > Kołobrzeg > Marine Hotel by Zdrojowa

Informace o Marine Hotel by Zdrojowa

Vítáme Vás na stránce Marine Hotel by Zdrojowa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Marine Hotel by Zdrojowa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Marine Hotel by Zdrojowa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Marine Hotel by Zdrojowa.

  • Marine Hotel by Zdrojowa

Marine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyMarine Hotel by Zdrojowa Kołobrzeg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Marine Hotel by Zdrojowa
Ulice:  Sułkowskiego 9
Město:  78-100 Kołobrzeg
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1954 Kč
326 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Marine Hotel se nachází u pláže v přímořském rezortu Kołobrzeg. Tato designová budova nabízí luxusní ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi i různá zařízení pro volný čas. Všechny hotelové apartmány mají designový nábytek, satelitní TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu se sprchou a malebný výhled na Baltské moře. Hotel Marine provozuje 2 restaurace The PerMare Restaurant a Lobster Restaurant, které se specializují na mezinárodní, středomořskou a asijskou kuchyni. V nejvyšším patře navíc najdete kavárnu Marini Cafe s krásným výhledem na západ slunce. V hotelu Marine můžete dále využívat různá lázeňská a wellness zařízení. Kromě relaxace v sauně nebo v hammamu jsou k dispozici rozmanité masáže i jiné procedury.


Důležité informace

Na rezervace 10 a více pokojů se mohou vztahovat jiné podmínky a příplatky.

 
 
facebook g+ twitter