Evropa > Andorra > Pas de la Casa > Hotel Cristina

Informace o Hotel Cristina

Vítáme Vás na stránce Hotel Cristina na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Cristina, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Cristina, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Cristina.

  • Hotel Cristina

Hotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Cristina Pas de la Casa - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Cristina
Ulice:  Solana, 24
Město:  AD200 Pas de la Casa
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1760 Kč
70 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdafirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Cristina se nachází ve městě Pas de la Casa v andorských Pyrenejích, pouhých 25 metrů od lyžařských vleků. Nabízí Wi-Fi a místnost se stolem na pool. Všechny pokoje hotelu Cristina jsou vybavené topením, satelitní TV a telefonem. Cristina Hotelo má restaurací, kde se podávají pestré snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu. Je zde také kavárna a bar s nabídkou občerstvení a nápojů. K zázemí patří dále TV místnost s pohovkami a stolními hrami a na recepci je možné si rezervovat skipasy. V Hotelu Cristina lze také zdarma využívat lyžárnu. Pas de la Casa je nejvýše položeným lyžařským střediskem v Andoře a leží u hranice s Francií. Ke sjezdovkám Granvalira je to 5 minut. Hotel je otevřený sezónně, od prosince do dubna.

 
 
facebook g+ twitter