Evropa > Andorra > Pas de la Casa > Hotel Kandahar

Informace o Hotel Kandahar

Vítáme Vás na stránce Hotel Kandahar na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Kandahar, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Kandahar, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Kandahar.

  • Hotel Kandahar

Hotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Kandahar Pas de la Casa - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Kandahar
Ulice:  Bearn, 5
Město:  AD 200 Pas de la Casa
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2933 Kč
116 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdafirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Kandahar má přímý přístup na sjezdovky v lyžařském středisku Pas de la Casa v andorrských Pyrenejích. Nabízí bezplatné Wi-Fi a vynikající restauraci, kde se podávají jídla místní i mezinárodní kuchyně. Všechny pokoje v hotelu Kandahar mají topení a vlastní koupelnu. Jsou vybavené psacím stolem a satelitní TV. Na vyžádání a za příplatek jsou k dispozici pokoje s vlastní terasou a výhledem na hory. V recepci hotelu Kandahar si můžete koupit skipasy nebo objednat hodiny lyžování. Každý den od pondělí do pátku nabízí hotel různé aktivity zdarma. Patří mezi ně lyžařské výlety, bezplatný aperitiv na sjezdovkách nebo irská káva v baru zdarma. Kandahar má lázně se saunou a tureckými lázněmi. K dispozici je také dětské hřiště a herna. Ve všední dny se zde s dozorem od 18:00 do 20:00 organizují různé bezplatné aktivity pro děti. Polopenze zahrnuje večeře v hotelové gurmánské restauraci.

 
 
facebook g+ twitter