Evropa > Andorra > Pas de la Casa > Hotel Les Neus

Informace o Hotel Les Neus

Vítáme Vás na stránce Hotel Les Neus na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Les Neus, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Les Neus, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Les Neus.

  • Hotel Les Neus

Hotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Les Neus Pas de la Casa - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Les Neus
Ulice:  Comptes de Foix, 2
Město:  AD200 Pas de la Casa
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1492 Kč
59 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází ve městě Pas de la Casa v Andoře, pouhých 200 metrů od lyžařských sjezdovek Granvalira. Nabízí praktické pokoje se skříňkami na lyže a bezplatnou půjčovnu lyžařského vybavení. Les Neus má světlé pokoje s dřevěnými podlahami. Všechny vytápěné pokoje se mohou pochlubit vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Restaurace Les Neus podává pestrou snídani formou bufetu a obědy. Servíruje také večeře formou bufetu. Využít můžete italské restaurace s kavárnou, která podává čerstvé těstoviny a připraví vám obědové balíčky. Pas de la Casa leží přímo na francouzské hranici a do hlavního města Andorra La Vella je to 30 km. Hotel má turistické informace, kde se hosté mohou informovat ohledně okolí.


Důležité informace

V ceně pobytů od 1. května do 30. listopadu je láhev vína cava a v ceně pobytů od 1. prosince do 30. dubna je pronájem lyží. Upozorňujeme, že následující časy platí pro pobyty all inclusive: Restaurace je otevřená: od 7:00 do 9.30, od 11:30 do 14:30, od 19:00 do 21:00. Snack bar je otevřený od 9:30 do 19:00. Je zakázáno vynášet jídlo z restaurace a snack baru. V ceně jsou všechny nápoje podávané v restauraci a snack baru. Upozorňujeme, že hotel nabízí pobyty all inclusive s nápoji, potravinami a pronájmem lyžařského vybavení.

 
 
facebook g+ twitter