Evropa > Andorra > Erts > Sant Gothard

Informace o Sant Gothard

Vítáme Vás na stránce Sant Gothard na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sant Gothard, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sant Gothard, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sant Gothard.

  • Sant Gothard

Sant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - HotelySant Gothard Erts - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sant Gothard
Ulice:  Carretera General, s/n
Město:  AD400 Erts
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1264 Kč
51 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází se v údolí Arinsal, poblíž lyžařských středisek Pal-Arinsal a Ordino-Arcalis, a nabízí sezónní vyhřívaný venkovní bazén, saunu a vířivku. Pokoje mají TV a vlastní koupelnu s vanou, sprchou a toaletními potřebami. V hotelové restauraci se připravují pokrmy mezinárodní kuchyně. K dispozici je snack bar, TV místnost a herna.


Důležité informace

Bazén je otevřen od 15. června do 15. září.

 
 
facebook g+ twitter