Evropa > Andorra > Arinsal > Hotel Montané

Informace o Hotel Montané

Vítáme Vás na stránce Hotel Montané na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Montané, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Montané, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Montané.

  • Hotel Montané

Hotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - HotelyHotel Montané Arinsal - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Montané
Ulice:  Carretera General d'Arinsal
Město:  AD400 Arinsal
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1487 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Montanése nachází v bezprostřední blízkosti stanice hlavní lanovky, která zajišťuje spojení s lyžařským střediskem Vallnord-Arinsal, a nabízí stylové pokoje s balkonem a výhledem na hory, gurmánskou restauraci a po celý den zdarma dostupnou kávu i pečivo. V dobře známé hotelové restauraci El Xalet se připravují pokrmy národní i mezinárodní kuchyně. Součástí hotelu je také bar Art and Win s výhledem na hory a salon s krbem vhodný k relaxaci. V prostoru recepce a v restauraci je zdarma dostupné Wi-Fi. Hotel Montané poskytuje ubytování v moderně zařízených pokojích s ústředním topením, TV s plochou obrazovkou a koupelnou včetně fénu. Hotel Montané provozuje britský konzul v Andoře a zaměstnává ochotný personál hovořící několika jazyky. na recepci si lze zajistit bezplatný pozdní check-out a za nepatrný příplatek je dostupná úschova zavazadel. Hotel stojí pouhých 10 km od města Andorra la Vella.


Důležité informace

Check-in je možný pouze od 14:00 do 22:00. Možnost příjezdu po 22:00 musí hotel s předstihem potvrdit. Upozorňujeme, že pozdní check-out po 11:00 je možný na požádání, v závislosti na obsazenosti a za příplatek ve výši 25 EUR. Upozorňujeme, že v ceně polopenze je zahrnutá kontinentální snídaně a večeře o 3 chodech. Nápoje v ceně zahrnuty nejsou. Vezměte prosím na vědomí, že lyžárnu lze využívat za poplatek ve výši 5 EUR na den.

 
 
facebook g+ twitter