Evropa > Andorra > El Tarter > Hotel Nordic

Informace o Hotel Nordic

Vítáme Vás na stránce Hotel Nordic na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Nordic, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Nordic, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Nordic.

  • Hotel Nordic

Hotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - HotelyHotel Nordic El Tarter - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Nordic
Ulice:  Carretera General, s/n
Město:  AD100 El Tarter
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4163 Kč
165 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tato skupina půvabných horských chat se nachází přímo pod sjezdovkami v oblasti Soldeu-El Tartera poskytuje ideální zázemí pro zimní i letní dovolenou v andorrských Pyrenejích. Hosté mohou také využít volný vstup do vnitřních a venkovních bazénů a vířivky. Z hotelu Nordic se můžete pěšky vydat k sjezdovkám ve ski areálu Grandvalira. Během své lyžařské dovolené se nemusíte o nic starat: přímo v hotelu si můžete koupit skipasy, uložit lyže a půjčit si výstroj. Hotelové budovy jsou postavené v tradičním stylu, jsou však nové a stojí uprostřed krásné zahrady. V létě se můžete těšit na osvěžující koupel ve velkém venkovním bazénu, který je umístěný v zahradě a otevírá se z něj výhled na nádhernou horskou scenérii. Ubytování nabízí i další možnosti pro relaxaci – můžete odpočívat v pohodlí vlastního pokoje nebo v rozsáhlém wellness centru, kde lze za příplatek navštívit saunu. Hotel rovněž poskytuje slevy na pobyt na 3 a více nocí v dvoulůžkovém pokoji s manželskou postelí.


Důležité informace

Venkovní bazén je otevřený od 1. července do 31. srpna a krytý bazén je během této doby zavřený. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené ceny za polopenzi u pobytů na 31. prosince zahrnují povinný poplatek za slavnostní večeři na tento den.

 
 
facebook g+ twitter