Evropa > Andorra > Incles > Hotel Parador Canaro & Ski

Informace o Hotel Parador Canaro & Ski

Vítáme Vás na stránce Hotel Parador Canaro & Ski na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Parador Canaro & Ski, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Parador Canaro & Ski, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Parador Canaro & Ski.

  • Hotel Parador Canaro & Ski

Hotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - HotelyHotel Parador Canaro & Ski Incles - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Parador Canaro & Ski
Ulice:  Carretera General
Město:  AD100 Incles
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2364 Kč
94 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Parador Canaro & Ski se nachází v andorrském regionu Vall d'Incles, 500 metrů od nejbližších sjezdovek. Součástí hotelu je i lyžařská škola, restaurace a terasa. Parador Canaro & Ski nabízí prostorné pokoje s topením a vlastní koupelnou. Každý pokoj je vybaven satelitní TV, lednicí a fénem. Parador Canaro & Ski nabízí hostům k využití také café-bar s krbem a Wi-Fi zdarma ve společných prostorách. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně pěší turistiky, jízdy na kanoích a mushingu. Hotel je vzdálen pouhých 20 minut jízdy od lyžařského střediska Pas de la Casa a hlavního města Andorra La Vella. Město Canillo se nachází necelých 10 minut jízdy od hotelu Canaro. V zimních měsících je k dispozici bezplatná doprava do lyžařského střediska Grandvalira a v létě k hlavním výchozím bodům turistických cest.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Hotel Parador Canaro & Ski o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter