Evropa > Andorra > Andorra la Vella > Acta Arthotel

Informace o Acta Arthotel

Vítáme Vás na stránce Acta Arthotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Acta Arthotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Acta Arthotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Acta Arthotel.

  • Acta Arthotel

Acta Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyActa Arthotel Andorra la Vella - Pensionhotel - Hotely
Název:  Acta Arthotel
Ulice:  Prat de la Creu, 15-25
Město:  AD500 Andorra la Vella
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1898 Kč
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Acta Arthotel je designový hotel v Andoře la Vella. Hotel nabízí ubytování v pokojích s Wi-Fi zdarma. Mezi zařízení tohoto designového hotelu patří posilovna. Acta Arthotel stojí v jedné z hlavních ulic města a je od něho snadný přístup k obchodům i sjezdovkám. V restauraci Plató v přízemí, s výhledem na řeku, se podávají gurmánská jídla a pořádají umělecké výstavy. Z restaurace Gallery v 5. patře se otevírá panoramatický výhled na hory a servírují se v ní snídaně. Pokoje a apartmá jsou prostorné, odhlučněné a klimatizované. Ve všech je TV a minibar s lahví vody zdarma. Nedaleko zastavují autobusy jedoucí na letiště a ke sjezdovkám. Centrum města je v pěší vzdálenosti. Za příplatek lze využívat business centrum a objednat si masáže.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter