Evropa > Andorra > Andorra la Vella > Hesperia Andorra la Vella

Informace o Hesperia Andorra la Vella

Vítáme Vás na stránce Hesperia Andorra la Vella na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hesperia Andorra la Vella, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hesperia Andorra la Vella, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hesperia Andorra la Vella.

  • Hesperia Andorra la Vella

Hesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHesperia Andorra la Vella Andorra la Vella - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hesperia Andorra la Vella
Ulice:  Avinguda Doctor Mitjavila, 1
Město:  AD500 Andorra la Vella
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1580 Kč
64 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hesperia Andorra se nachází na jedné z hlavních nákupních ulic metropole Andorra La Vella. Nabízí moderní, klimatizované pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Prostorné pokoje jsou vytápěné a mají minibar, trezor, psací stůl, vlastní koupelnu s fénem a toaletními potřebami a většina z nich také balkon. V restauraci hotelu Hesperia se podává snídaně formou bufetu a na drink si můžete zajít do hotelového baru. K dispozici je i pokojová služba. Z hotelu se snadno dostanete ke sjezdovkám v Andoře a lyžařské středisko Vallnord leží zhruba 20 minut jízdy odtud. V hotelu se nachází také lyžárna a prodávají se zde skipasy. Hesperia Andorra stojí v pěší vzdálenosti od celé řady místních nákupních center s bezcelním prodejem zboží. Recepce hotelu je otevřená nepřetržitě.

 
 
facebook g+ twitter