Evropa > Andorra > Soldeu > Hotel Naudi

Informace o Hotel Naudi

Vítáme Vás na stránce Hotel Naudi na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Naudi, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Naudi, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Naudi.

  • Hotel Naudi

Hotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - HotelyHotel Naudi Soldeu - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Naudi
Ulice:  Carretera General s/n
Město:  AD 100 Soldeu
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2195 Kč
87 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Naudi se těší poloze v nádherné přírodní krajině na severu Andorrského knížectví, poblíž španělských a francouzských hranic. Je ideální základnou pro milovníky lyžování. Hotel se nachází jen 200 metrů od sjezdovek v lokalitě Grandvalira, kde si po celou dlouhou zimu užijete vynikající podmínky pro lyžování. V létě se pak můžete věnovat pěší turistice a vyzkoušet některé z adrenalinových sportů. Hotel má vlastní restauraci, ve které lze povečeřet ve velkém stylu, aniž byste museli opustili hotel. V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi. Za příplatek lze využívat vysokorychlostní Wi-Fi. Hotel Naudi stojí u hlavní silnici vedoucí přes andorrské hory a dostanete se po ní do Francie, která leží kousek na sever.

 
 
facebook g+ twitter