Evropa > Lucembursko > Lucemburk > Sofitel Luxembourg Europe

Informace o Sofitel Luxembourg Europe

Vítáme Vás na stránce Sofitel Luxembourg Europe na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sofitel Luxembourg Europe, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sofitel Luxembourg Europe, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sofitel Luxembourg Europe.

  • Sofitel Luxembourg Europe

Sofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Europe Lucemburk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sofitel Luxembourg Europe
Ulice:  5 Rue du Fort Niedergrünewald /Quartier Europeen Nord Kirchberg
Město:  2015 Luxembourg
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2605 Kč
103 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Sofitel Luxembourg Europe je moderní 5hvězdičkový hotel s elegantní a útulnou atmosférou. Stojí v blízkosti centra města a může se pochlubit dvěma kulinářskými restauracemi, fitness centrem a vkusným ubytováním. Prostorné pokoje v hotelu Sofitel Luxembourg Europe jsou luxusně zařízené a mají moderní vybavení jako jsou je satelitní TV s plochou obrazovkou. K dispozici je posezení k odpočinku a příalušenství k přípravě kávy a čaje. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Ve večerních hodinách nabízí restaurace Le Stubli výběr z tradiční lucemburské kuchyně. Hotel má také italskou restauraci Ore a Argento. Havana Lounge je příjemné místo k odpočinku a drinku v kubánské atmosféře. Bar Le Glaçon Rouge nabízí velký výběr whisky a čajů. K dispozici je také snack bar podávající tapas. Hotel se nachází 2 km od centra města a má výhled na novou filharmonii a Plateau de Kirchberg.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hosté musejí předložit kreditní kartu použitou během rezervace nebo písemný souhlas majitele této karty včetně jeho podpisu (v případě, že majitel karty není jedním z hostů).

Zajímavosti v okolí

Trevír39 kmTrevír památky
Bettingen / Eifel41 kmBettingen Eifel
Merzig41 kmMerzig zámek
 
 
facebook g+ twitter