Evropa > Lucembursko > Lucemburk > Grand Hotel Cravat

Informace o Grand Hotel Cravat

Vítáme Vás na stránce Grand Hotel Cravat na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Hotel Cravat, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Hotel Cravat, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Hotel Cravat.

  • Grand Hotel Cravat

Grand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Cravat Lucemburk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Hotel Cravat
Ulice:  29, Boulevard Roosevelt
Město:  2450 Luxembourg
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2272 Kč
90 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Grand Hotel Cravat se nachází v samém centru Lucemburku. Nabízí prostorné pokoje a hosté odtud uvidí přímo na válečný pomník Gëlle Fra a katedrálu Notre-Dame. Na místě je k dispozici restaurace a bar, služba půjčení auta a parkování zajišťované obsluhou. Každý pokoj má minibar, TV s placenými programy, bezpečnostní schránku a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou, županem a fénem. V hotelové restauraci Le Normandy jsou servírována jídla mezinárodní kuchyně. Na drink si můžete zajít do amerického baru Le Trianon nebo si vychutnat místní a francouzské pokrmy v brasserii La Taverne. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Grand Hotel Cravat se nachází jen několik minut chůze od hlavních nákupních ulic i historického centra města a 1,4 km od vlakového nádraží v Lucemburku.


Důležité informace

Upozorňujeme, že skupinové rezervace jsou nevratné a nelze je stornovat. Upozorňujeme, že hosté musí předložit stejnou kreditní kartu, jaká byla použita při rezervaci, nebo autorizační formulář.

Zajímavosti v okolí

Trevír41 kmTrevír památky
Merzig42 kmMerzig zámek
Bettingen / Eifel42 kmBettingen Eifel
 
 
facebook g+ twitter