Evropa > Lucembursko > Berdorf > Le Bisdorff

Informace o Le Bisdorff

Vítáme Vás na stránce Le Bisdorff na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Le Bisdorff, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Le Bisdorff, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Le Bisdorff.

  • Le Bisdorff

Le Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - HotelyLe Bisdorff Berdorf - Pensionhotel - Hotely
Název:  Le Bisdorff
Ulice:  An der Heesbech, 39
Město:  6551 Berdorf
Země:  Lucembursko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tato rezidence, kterou již po 4 generace provozuje stejná rodina, nabízí stylové ubytování v srdci Malého lucemburského Švýcarska. K odpočinku a rekreaci zde můžete využívat slunnou terasu, poklidnou zahradu a krytý bazén. Rezidence Le Bisdorff sídlí v typické budově, která stojí v nádherné zahradě. U domu je soukromé parkoviště, které mohou hosté využívat zdarma. Komfortní pokoje jsou vybaveny sítí Wi-Fi a většina z nich má vlastní koupelnu. Každé ráno můžete začít lahodnou snídaní, která se podává formou bufetu a je zdarma, a při jídle si naplánovat, do které části tohoto nádherného zeleného kraje se dnes podíváte. Můžete také posedět na krásné terase, zatímco se vaše děti budou bavit na dětském hřišti. Také se můžete ponořit do vyhřívaného krytého bazénu a relaxovat v sauně a soláriu.


Důležité informace

Upozorňujeme, že večeři si musíte rezervovat při check-inu.

Zajímavosti v okolí

Bettingen / Eifel15 kmBettingen Eifel
Trevír23 kmTrevír památky
Plein45 kmPlein Eifel
Merzig47 kmMerzig zámek
 
 
facebook g+ twitter