Evropa > Anglie > Londýn > Shaftesbury Hyde Park International

Informace o Shaftesbury Hyde Park International

Vítáme Vás na stránce Shaftesbury Hyde Park International na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Shaftesbury Hyde Park International, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Shaftesbury Hyde Park International, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Shaftesbury Hyde Park International.

  • Shaftesbury Hyde Park International

Shaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - HotelyShaftesbury Hyde Park International Londýn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Shaftesbury Hyde Park International
Ulice:  52-56 Inverness Terrace
Město:  W2 3LB London
Země:  Anglie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2028 Kč
£69
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový hotel Shaftesbury Hyde Park International se nachází 5 minut pěšky od stanice metra Bayswater a 300 metrů od Hyde Parku. Nabízí luxusní pokoje a bezplatné Wi-Fi. Pokoje jsou moderní, klimatizované a mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma. Ve všech pokojích nechybí příslušenství pro přípravu čaje a kávy a psací stůl. K dispozici je také nepřetržitě otevřená recepce. Každé ráno se podává kontinentální snídaně s pestrým výběrem čerstvých potravin a pokojová služba vám ji může donést na pokoj. Hyde Park International Hotel má také lounge ve stylu Art Deco s TV s velkou obrazovkou. Hotel Shaftesbury International stojí v blízkosti čtvrti Notting Hill a elegantního Kensingtonu. Z nedalekého vlakového nádraží Paddington jezdí letištní spoje Heathrow Express a k mramorovému oblouku dojdete od hotelu pěšky za 20 minut.


Důležité informace

Při check-inu je třeba předložit kreditní kartu použitou během rezervace. Provede-li rezervaci třetí strana, je nutné hotel kontaktovat a domluvit se na jiném řešení. Informaci můžete uvést při rezervaci do zvláštních požadavků nebo kontaktovat hotel přímo prostřednictvím kontaktních údajů uvedených na potvrzení rezervace. Podmínky pro Skupinové rezervace: Podmínky pro platbu zálohy: Hotel si vyhrazuje právo kdykoliv po provedení rezervace naúčtovat zálohu ve výši 25 % z celkové ceny pobytu. Celková cena pobytu se účtuje nejpozději 14 dní před příjezdem. Storno podmínky: V případě zrušení nebo změny rezervace do 14 dní před příjezdem se účtuje poplatek ve výši 25 % z celkové ceny pobytu. Při pozdějším stornu nebo změně rezervace, či v případě nedostavení se, se účtuje celá částka za rezervovaný pobyt. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Zajímavosti v okolí

Londýn5 kmLondýn - Westminster
 
 
facebook g+ twitter