Evropa > Anglie > Glasgow > Alexander Thomson

Informace o Alexander Thomson

Vítáme Vás na stránce Alexander Thomson na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Alexander Thomson, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Alexander Thomson, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Alexander Thomson.

  • Alexander Thomson

Alexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - HotelyAlexander Thomson Glasgow - Pensionhotel - Hotely
Název:  Alexander Thomson
Ulice:  320 Argyle Street
Město:  G2 8LY Glasgow
Země:  Anglie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1158 Kč
£39
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází v centru Glasgow na jedné z hlavních nákupních ulic, jen 200 metrů od hlavního vlakového nádraží. Podává se zde snídaně formou bufetu a všechny pokoje mají vlastní koupelnu. K dispozici je bezplatný Wi-Fi internet a recepce je v provozu 24 hodin denně. Hotel Alexander Thomson sídlí ve viktoriánské budově ve finanční a obchodní čtvrti v Glasgow. Ke galerii moderního umění a královské koncertní síni dojdete od hotelu Alexander za 15 minut. Skotské výstaviště je necelé 2 km daleko. Vysoké stropy a velká okna představují některé z původních prvků, které jsou součástí hotelu. Hosté mohou relaxovat v tradičně zařízeném salonku. Každý pokoj je vybaven TV a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy i sušenkami. Ve všech najdete fén, pracovní stůl a žehličku i žehlicí prkno.


Důležité informace

Při check-inu musí být předložena platná kreditní karta.

 
 
facebook g+ twitter