Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Müstair > Wellnesshotel Liun

Informace o Wellnesshotel Liun

Vítáme Vás na stránce Wellnesshotel Liun na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Wellnesshotel Liun, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Wellnesshotel Liun, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Wellnesshotel Liun.

  • Wellnesshotel Liun

Wellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - HotelyWellnesshotel Liun Müstair - Pensionhotel - Hotely
Název:  Wellnesshotel Liun
Ulice:  Via Maistra
Město:  7537 Müstair
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4237 Kč
180 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrudanofironlarzhja

Rychlý popis

Wellnesshotel Liun se nachází ve městě Müstair, ve švýcarském kantonu Graubünden. Nabízí bezplatný přístup do bazénu, sauny a páry. Využít můžete také skibusu zdarma. Každý pokoj s vlastní koupelnou nabízí župany a satelitní TV. Hotelová restaurace s panoramatickým výhledem na jihotyrolské Alpy podává regionální speciality včetně typického ořechového koláče z údolí Val Müstair a italské pizzy. Auto můžete zaparkovat zdarma u hotelu. Wellnesshotel Liun stojí pouhé 2 minuty chůze od autobusové zastávky, odkud jezdí autobus do Zernez a do Itálie. K dispozici je také bezplatný skibus do lyžařského střediska Minschuns a za 5 minut dojdete k lyžařskému vleku Cauogls.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že švýcarský "Postcard" je přijímán jako způsob platby.

Zajímavosti v okolí

Galtür44 kmGaltür Alpinarium
 
 
facebook g+ twitter