Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Ženeva > Grand Hotel Kempinski Geneva

Informace o Grand Hotel Kempinski Geneva

Vítáme Vás na stránce Grand Hotel Kempinski Geneva na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Hotel Kempinski Geneva, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Hotel Kempinski Geneva, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Hotel Kempinski Geneva.

  • Grand Hotel Kempinski Geneva

Grand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Kempinski Geneva Ženeva - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Hotel Kempinski Geneva
Ulice:  Quai du Mont-Blanc 19
Město:  1211 Geneva
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
11929 Kč
456 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Grand Hotel Kempinski je luxusní 5hvězdičkový hotel s 3 gurmánskými restauracemi, wellness komplexem a krytým bazénem. Má vynikající polohu na břehu Ženevského jezera s úchvatným výhledem na fontánu Jet d'Eau, Mont Blanc a Francouzské Alpy. Všechny pokoje jsou vybavené iPadem. Grand Hotel Kempinski Geneva poskytuje ubytování v prostorných pokojích, které jsou nádherně zařízené v klidných barevných tónech a poskytují dostatek denního světla. Najdete v nich psací stůl, bezpečnostní schránku a plazmovou TV se satelitními a placenými programy. Hotel se může pochlubit 3 gurmánskými restauracemi: Il Vero podává pokrmy italské kuchyně, Le Grill servíruje steaky a v podniku Tsé Yang se připravují pokrmy čínské kuchyně. K dispozici je také bar FloorTwo s nabídkou koktejlů a dalších nápojů a na jídlo můžete zajít i do hotelového lounge. V budově hotelu navíc sídlí moderní noční klub Java a divadlo du Léman, ve kterém hosty po večerech baví umělci z celého světa. Wellness centrum zaujímá plochu 1400 m² a lze si v něm dopřát různé možnosti relaxace. Zahrnuje i fitcentrum a největší krytý bazén v Ženevě. Grand Hotel Kempinski Geneva je situovaný na ideálním místě 10 minut chůze od vlakového nádraží Cornavin a historického centra a 1,5 km od budovy Organizace spojených národů.


Důležité informace

Upozornění: - osoby mladší 18 let se v hotelu mohou ubytovat pouze v doprovodu dospělého, - v každém pokoji se můžete ubytovat nejvýše s 1 dítětem, - v případě pozdního zrušení rezervace nebo nedostavení se si hotel vyhrazuje právo strhnout z kreditní karty použité k provedení rezervace částku odpovídající storno podmínkám. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter