Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Aeschlen > Hotel Restaurant Panorama

Informace o Hotel Restaurant Panorama

Vítáme Vás na stránce Hotel Restaurant Panorama na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Restaurant Panorama, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Restaurant Panorama, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Restaurant Panorama.

  • Hotel Restaurant Panorama

Hotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Panorama Aeschlen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Restaurant Panorama
Ulice:  Aeschlenstrasse 134
Město:  3656 Aeschlen ob Gunten
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2329 Kč
100 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresithurubgdahrtrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Restaurant Panorama se nachází v obci Aeschlen. Nabízí Wi-Fi zdarma a restauraci s terasou s výhledem na jezero Thunersee. Pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Některé pokoje nabízí i výhled na jezero. K hotelu patří také konferenční prostory a dětské hřiště. Na místě nebo v okolí se můžete věnovat mnoha různým aktivitám včetně pěší turistiky. U hotelu lze parkovat zdarma.

 
 
facebook g+ twitter