Evropa > Černá Hora > Kotor > Accommodation Marija 2

Informace o Accommodation Marija 2

Vítáme Vás na stránce Accommodation Marija 2 na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Accommodation Marija 2, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Accommodation Marija 2, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Accommodation Marija 2.

  • Accommodation Marija 2

Accommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - PenzionyAccommodation Marija 2 Kotor - Pensionhotel - Penziony
Název:  Accommodation Marija 2
Ulice:  Dobrota bb
Město:  85330 Kotor
Země:  Černá Hora
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Marija 2 stojí 30 metrů od boky Kotorské a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkonem. Je zde i terasa s výhledem na horu Lovćen a zátoku. Hotel Marija 2 má pokoje s mimořádně dlouhými postelemi, minibarem a satelitní TV. Město Kotor leží 1,8 km odtud a nabízí turistické atrakce, jako je například katedrála sv. Tripuna, námořní muzeum nebo kostel sv. Lukáše. Na pláže v Budvě dojedete od hotelu Marija autem za 40 minut. K dispozici je zdarma parkoviště hlídané kamerou.

 
 
facebook g+ twitter