Asie > Bahrajn > Manama > Gulf Hotel

Informace o Gulf Hotel

Vítáme Vás na stránce Gulf Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Gulf Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Gulf Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Gulf Hotel.

  • Gulf Hotel

Gulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - HotelyGulf Hotel Manama - Pensionhotel - Hotely
Název:  Gulf Hotel
Ulice:  Al Fateh Avenue
Město:  Manama
Země:  Bahrajn
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2456 Kč
50 .د.ب
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Legendární 5hvězdičkový bahrajnský hotel se nachází v srdci ostrova od roku 1969 a pyšní se bahrajnskou pohostinností a bezkonkurenčním luxusním zázemím. K dispozici je bazén ve tvaru laguny uprostřed upravené tropické zahrady. Hotel stojí méně než 5 km od bahrajnského Světového obchodního centra. Všechny pokoje jsou prostorné a jejich součástí je ložnice s luxusními postelemi a celoplošnou šatní skříní. K dispozici je také obývací část se satelitní TV, malou lednicí a přepychovým křeslem. Gulf Hotel má celkem 15 restaurací a kaváren. V restauraci China Gardens můžete ochutnat asijské speciality včetně pekingské kachny. Restaurace La Pergola je vyzdobena antickými římskými freskami a nabízí italské delikatesy. Zajít můžete také do dobře vybavené posilovny, nebo relaxovat ve vířivce. V rámci aktivního odpočinku zajišťuje Gulf Hotel také hodiny fitness včetně jógy nebo aerobiku. Gulf Hotel stojí ve městě Manama, 10 minut jízdy autem od Bahrain Financial Harbour. K Velké mešitě je to 1 km. Letištní dopravu lze využívat zdarma.

 
 
facebook g+ twitter