Asie > Bahrajn > Manama

Hotely Manama - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Manama na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657778
1
Tropicana Hotel

Pokojů: 23
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1474 Kč
30 .د.ب
 
Bahrain Carlton Hotel

Pokojů: 67
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1081 Kč
22 .د.ب
 
Ramada Hotel Bahrain

Pokojů: 123
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1769 Kč
36 .د.ب
 
Gulf Hotel

Pokojů: 460
Domácí zvířata: Ano
Hotel *****
Osoba / noc
2456 Kč
50 .د.ب
 
Moon Plaza Hotel

Pokojů: 65
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
835 Kč
17 .د.ب
 
Sea Shell Hotel

Pokojů: 83
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
752 Kč
15 .د.ب
 

Kategorie hotelů Manama

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Manama a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Manama, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Manama, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter