Asie > Bahrajn > Manama > Al Areen Palace & Spa Bahrain

Informace o Al Areen Palace & Spa Bahrain

Vítáme Vás na stránce Al Areen Palace & Spa Bahrain na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Al Areen Palace & Spa Bahrain, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Al Areen Palace & Spa Bahrain, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Al Areen Palace & Spa Bahrain.

  • Al Areen Palace & Spa Bahrain

Al Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain Manama - Pensionhotel - Hotely
Název:  Al Areen Palace & Spa Bahrain
Ulice:  Al Areen, Bahrain International Circuit
Město:  199 Manama
Země:  Bahrajn
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7123 Kč
145 .د.ب
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento rezort o rozloze 131 000 m² se nachází v těsném sousedství největšího bahrajnského aquaparku The Lost Paradise of Dilmun a závodního okruhu Formule 1 Bahrain. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením. Celý rezort má celkem 78 luxusních vil - 22 vil Royal se 2 ložnicemi a 56 vil Desert Pool s 1 ložnicí. Všechny mají mramorové nádvoří, bazén a venkovní vyhřívaný bazén s tryskami a moderní vybavení, včetně LED TV, systému Bose Audio, DVD a CD přehrávače. Oceněné lázeňské centrum rezortu Al Areen o rozloze 10 000 m² má největší zahradní hammam, zahradu s vodoléčbou a wellness a fitness centrum s nabídkou kompletní péče o tělo. Ve wellness centru je celkem 16 pavilonů - 12 Deluxe a 4 Royal, bazén vitality, ledové iglú a koupele nohou. Ubytování poskytuje také nejmodernější sportovní a relaxační vybavení, dětský klub, 2 tenisové kurty, squashový kurt a venkovní a kryté bazény. Pro firemní nebo společenské akce je k dispozici široký výběr banketových a konferenčních prostor včetně 5 různých sálů o rozloze 1 228 m² i se zázemím. Areál nabízí hostům pokrmy světové kuchyně pod jednou střechou ve svých 4 mezinárodních restauracích - Keizo (asijská) - s vlastními altány a soukromou terasou; Saffron (s kuchyní Khaleeji) - s nabídkou pokrmů arabské fusion kuchyně; Roti Boti (indická) - s širokým výběrem regionálních indických specialit s moderním vlivem; Rimal (mezinárodní) - otevřená po celý den. K zajímavým místům v okruhu 3 km patří park Al Areen Wildlife a potápěčské centrum Gravity Indoor Sky. Rezort Al Areen stojí 40 minut jízdy od letiště a 20 minut jízdy od centra města. Na vyžádání je k dispozici kyvadlová doprava.


Důležité informace

Návštěvy jsou povoleny do 23:00. Po uplynutí této doby jsou všichni návštěvníci povinni opustit rezort. Vezměte prosím na vědomí, že 10% městská daň se počítá z celkové částky, včetně 10% poplatku za služby, což činí 21 % z celkové ceny. Upozorňujeme, že rezervovat si lze maximálně 5 vil najednou. Pokud máte zájem o 6 a více vil, kontaktujte prosím hotel přímo.

 
 
facebook g+ twitter