Asie > Izrael > Jerusalem > Jerusalem Gold Hotel

Informace o Jerusalem Gold Hotel

Vítáme Vás na stránce Jerusalem Gold Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Jerusalem Gold Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Jerusalem Gold Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Jerusalem Gold Hotel.

  • Jerusalem Gold Hotel

Jerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - HotelyJerusalem Gold Hotel Jerusalem - Pensionhotel - Hotely
Název:  Jerusalem Gold Hotel
Ulice:  234 Jaffa Street (Entrance from 17 Ha'Tsvi Street)
Město:  94383 Jerusalem
Země:  Izrael
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1873 Kč
$79
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Jerusalem Gold je elegantní hotel v centru nového města nacházející se vedle hlavního autobusového nádraží a 20 minut chůze od historického centra. Jerusalem Gold nabízí pokoje s extra dlouhými postelemi, mahagonovým nábytkem, zatemňovacími závěsy a dvojitými okny pro absolutní ticho. Z nabídky polštářů si můžete vybrat vhodný polštář. Moderní vybavení zahrnuje klimatizaci, ledničku, videohry a sejf na laptop. Hotel se nachází jen kousek od jeruzalémského kongresového centra a v pěší vzdálenosti od pestrobarevného trhu Mahne Yehuda. Hlavních atrakce města, jako je biblická zoo, výlet do historie města a Muzeum vědy, jsou snadno dostupné městskou hromadnou dopravou. Gold Hotel leží nedaleko mnoha restaurací, obchodů a zábavních podniků.


Důležité informace

Občanům Izraele musí být podle místních daňových zákonů účtováno DPH. Tato daň není automaticky zahrnuta do celkové ceny rezervace. Vezměte prosím na vědomí, že odhlášení z hotelu v sobotu a při židovských svátcích probíhá v běžných hodinách pro odhlášení. Pokud byste chtěli z náboženských důvodů hodinu odhlášení z hotelu posunout na později, bude vám k ceně pokoje naúčtován příplatek.

 
 
facebook g+ twitter