Asie > Jordánsko > Ammán > Kempinski Hotel Amman

Informace o Kempinski Hotel Amman

Vítáme Vás na stránce Kempinski Hotel Amman na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Kempinski Hotel Amman, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Kempinski Hotel Amman, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Kempinski Hotel Amman.

  • Kempinski Hotel Amman

Kempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Kempinski Hotel Amman
Ulice:  Abdul Hameed Shouman Street
Město:  11110 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2195 Kč
84 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází v centrální obchodní čtvrti Ammánu, Shmeisani, Nabízí 24 hodin otevřenou posilovnu, wellness centrum, 3 restaurace a pokoje s panoramatickým výhledem na město Ammán. V hotelu Kempinski Amman najdete moderní pokoje s posezením, nabídkou polštářů a mramorovou koupelnou s luxusními toaletními potřebami. Některé mají také oddělenou obývací část, LCD TV a přístup do Executive Lounge. V restauraci Via Appia se podávají pokrmy italské kuchyně připravené z čerstvých surovin. V hotelu Kempinski Amman najdete také živý sportovní bar s videohrami a kavárnu Le Café Lounge and Terrace, kde si můžete dát koktejl a poslechnout živou hudbu. Ve wellness centru Kempi Spa je k dispozici nabídka tělových masáží a kosmetických procedur. Kempinski Hotel Amman nabízí také kulečník, 8 bowlingových drah, hřiště pro děti a během letních měsíců vyhřívaný venkovní bazén. Kempinski Hotel Amman je vzdálený necelé 2 km od centra Aş Şaqrah a 9 km od mezinárodního letiště Marka. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště.


Důležité informace

Informujte prosím Kempinski Hotel Amman o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.

 
 
facebook g+ twitter