Asie > Jordánsko > Ammán > Grand Millennium Hotel Amman

Informace o Grand Millennium Hotel Amman

Vítáme Vás na stránce Grand Millennium Hotel Amman na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Millennium Hotel Amman, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Millennium Hotel Amman, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Millennium Hotel Amman.

  • Grand Millennium Hotel Amman

Grand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyGrand Millennium Hotel Amman Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Millennium Hotel Amman
Ulice:  07 lliya Abu Madi Street , Shmeisani
Město:  Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2352 Kč
90 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Moderní designový Grand Millennium Hotel se nachází v pěší vzdálenosti od nákupních center v obchodní čtvrti Shmeisani. Nabízí krytý bazén, posilovnu, wellness a restauraci, která zajišťuje osobní pokojovou službu. Moderně zařízené pokoje s výhledem na město jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a minibarem a najdete v nich žehličku a žehlicí prkno. V obývacím pokoji můžete posedět na měkké pohovce. Ze salonku SKY Lounge se otvírá nerušený pohled na Ammán a lze v něm uspořádat svatby a jiné akce. Je rovněž možné okusit uvolněnou atmosféru v doutníkovém baru Havana nebo vzrušující prostředí v podniku Crystal Bar. Mezinárodní restaurace Food Market nabízí mimořádný kulinářský zážitek vzniklý spojením tří různých kuchyní – italské, arabské a asijské. Exkluzivní Grand Millennium Club Lounge s pozoruhodným výhledem na město podává snídaně, odpolední občerstvení obědy à la carte a celou řadu nápojů a v kavárně Atrium si můžete vychutnat čerstvě uvařenou kávu. U vchodu na přivítanou dostanete praktický potravinový balíček, který vyniká unikátním rafinovaným pojetím. SKY Spa & Health Club disponuje kardiovaskulárním vybavením pro intenzivní cvičení. Pokud hledáte relaxaci a únik před stresem, pak musíte navštívit wellness s marockou lázní nebo vyzkoušet aromatické masáže a venkovní vířivku. Grand Millennium Hotel Amman je vzdálený 10 minut jízdy od Citadely v Ammánu a 25 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Queen Alia. V pěší vzdálenosti od hotelu najdete různé luxusní restaurace, nákupní centra a zábavní zařízení.

 
 
facebook g+ twitter