Asie > Jordánsko > Ammán > Regency Palace Amman

Informace o Regency Palace Amman

Vítáme Vás na stránce Regency Palace Amman na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Regency Palace Amman, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Regency Palace Amman, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Regency Palace Amman.

  • Regency Palace Amman

Regency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Amman Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Regency Palace Amman
Ulice:  Queen Alia Street
Město:  11110 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1960 Kč
75 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgdanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Krytý bazén na střeše s Regency Palace nabízí 360-stupňové výhled Ammam. Hotel se nachází v centru města, v blízkosti obchodní čtvrti Shmeisani. Hotel Regency Palace Amman má lázně, které nabízí profesionální masáže. Po cvičení v posilovně, můžete relaxovat v sauně. V restauraci Trader Vic se podávají polynéská jídla a restaurace Al Madafa připravuje bohaté bufety s jídly jordánské kuchyně. V baru s kubánskou muzikou můžete ochutnat kvalitní vína. Regency Palace Hotel nabízí elegantní pokoje ve stylu starých časů s moderním vybavením jako je satelitní TV. K dispozici je také Wi-Fi. Každý pokoj má balkon s výhledem na Amman. Regency Palace Hotel je vzdálen pouhých 8 km od mezinárodního letiště Marka. Hotel zdarma poskytuje soukromé parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter