Asie > Jordánsko > Aqaba > InterContinental Aqaba

Informace o InterContinental Aqaba

Vítáme Vás na stránce InterContinental Aqaba na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu InterContinental Aqaba, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt InterContinental Aqaba, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro InterContinental Aqaba.

  • InterContinental Aqaba

InterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyInterContinental Aqaba Aqaba - Pensionhotel - Hotely
Název:  InterContinental Aqaba
Ulice:  Beach Front, Hotels street
Město:  77110 Aqaba
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2326 Kč
89 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento elegantní hotel se může pochlubit soukromou pláží na pobřeží Akabského zálivu. Nabízí pokoje s balkony, z nichž se otevírá výhled na lagunový bazén o ploše 200 m² a na Rudé moře. Součástí hotelu jsou také velké lázně. InterContinental Aqaba Hotel má prostorné pokoje s okny od podlahy ke stropu, z nichž některé jsou obrácené přímo k moři. Najdete v nich satelitní TV, minibar a kávovar pro přípravu nápojů na pokoji. V okolí bazénu v tomto rezortu řetězce Intercontinental jsou umístěné umělecké fontány a rostou zde palmy. Věnovat se zde můžete celé řadě vodních sportů, jako je šnorchlování a potápění s dýchacím přístrojem mezi úžasnými korály Rudého moře. V hotelových lázních na vás čekají horké lázně, parní lázně a wellness centrum, kde si budete moci objednat různá ošetření obličeje i těla. K dispozici je také posilovna s množstvím kardio strojů. Na večeři si můžete zajít do samoobslužné restaurace Corniche nebo do restaurace Bourj Al Hamam, kde se pod širým nebem podávají jídla libanonské kuchyně. Vybraná jídla a kvalitní vína vás budou lákat do vinného sklípku Côte d'Or. Aqaba InterContinental se nachází pouhých 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Krále Husajna a 10 minut chůze od centra Akaby. K dispozici je bezplatné parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter