Asie > Jordánsko > Aqaba > Kempinski Hotel Aqaba

Informace o Kempinski Hotel Aqaba

Vítáme Vás na stránce Kempinski Hotel Aqaba na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Kempinski Hotel Aqaba, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Kempinski Hotel Aqaba, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Kempinski Hotel Aqaba.

  • Kempinski Hotel Aqaba

Kempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Aqaba Aqaba - Pensionhotel - Hotely
Název:  Kempinski Hotel Aqaba
Ulice:  King Hussein Street
Město:  77110 Aqaba
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2940 Kč
113 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento plážový rezort s výhledem na Rudé moře nabízí 5 různých jídelen a venkovní bazén na okraji bílých písečných pláží. Jeho moderní design přispívá k poklidné okolní atmosféře. Světlé a vzdušné pokoje hotelu Kempinski mají vlastní balkon s přímým výhledem na moře. V každém z nich najdete nástěnnou satelitní TV s plochou obrazovkou. V prostorné koupelně je připraven župan a fén. Aqaba Kempinski nabízí celou řadu vodních sportů včetně jízdy na vodním skútru, banánu, parasailingu a potápění. U bazénu na opalovacím lehátku se naopak můžete slunit a odpočívat ve stínu bambusů. V lázních se provádí různé relaxační tělové procedury. Je zde také suchá i mokrá sauna a vířivka. Ve formě se můžete udržovat v posilovně s výhledem na moře. Kempinski Hotel Aqaba stojí 5 minut pěšky od obchodů a zábavních podniků města Aqaba.

 
 
facebook g+ twitter