Asie > Kuvajt > Kuwait > The Regency Hotel, Kuwait

Informace o The Regency Hotel, Kuwait

Vítáme Vás na stránce The Regency Hotel, Kuwait na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu The Regency Hotel, Kuwait, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt The Regency Hotel, Kuwait, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro The Regency Hotel, Kuwait.

  • The Regency Hotel, Kuwait

The Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - HotelyThe Regency Hotel, Kuwait Kuwait - Pensionhotel - Hotely
Název:  The Regency Hotel, Kuwait
Ulice:  Al Bida'a, Al Tawoon Street, Salmiya
Město:  Kuwait
Země:  Kuvajt
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4810 Kč
72 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní 5hvězdičkový komplex se nachází na soukromé pláži na pobřeží Perského zálivu v Kuvajtu, a nabízí elegantní pokoje s italským nábytkem a mramorovými koupelnami a 5 bazénů. Pokoje komplexu The Regency Kuwait poskytují bezplatné připojení k internetu, ložní prádlo z egyptské bavlny, TV s velkou plochou obrazovkou, otevřený sprchový kout s dešťovou sprchou a mnoho z nich i vlastní balkon nebo terasu s panoramatickým výhledem do zahrady nebo na moře. Součástí The Regency Kuwait je nepřetržitě otevřené a skvěle vybavené fitness centrum, několik sladkovodních bazénů, jako je nekonečný bazén, 2 dětské bazény a 1 bazén pouze pro ženy. V restauraci Silk Road se po celý den formou à la carte nebo bohatého bufetu podává brunch, grilované maso i slavnostní večeře. V elegantním a příjemném prostředí pravé italské restaurace Balsamico se servíruje menu à-la-carte. Gourmet Boutique nabízí čerstvé pečivo, výběr gurmánských káv, espresso a cappuccino, které si můžete dát se skvělými moučníky oceněného pekařského týmu. The Regency nabízí také exkluzivní útočiště pouze pro ženy zvané Ladies Lounge. Je otevřené na jaře a v létě a jeho součástí je bazén, vodopád, relaxační bazén, soukromý salonek s rozmanitým menu a soukromá pláž s přímým výhledem na Perský záliv. Z Regency dojedete za necelých 5 minut k nákupnímu centru Souk Salmiya a za 15 minut na Mezinárodní letiště Kuvajt. Módní čtvrť Salmiya s obchody, restauracemi a kavárnami je odtud vzdálena jen pár minut.


Důležité informace

Svobodní občané a/nebo obyvatelé se podle místního nařízení nemohou v hotelu ubytovat a páry musí předložit oddací list. Hotel vám za příplatek může pomoci s žádostí o vízum. Upozorňujeme, že proces udělování víz může trvat až 7 pracovních dnů. Pokud máte o tuto službu zájem, informujte prosím rezort předem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Při check-inu je třeba předložit kreditní kartu použitou při rezervaci, v opačném případě bude host muset zaplatit jinou kreditní kartou nebo v hotovosti. Hotel si vyhrazuje právo v případě porušení hotelových podmínek zrušit rezervaci. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter