Asie > Kuvajt > Kuwait > Mövenpick Hotel & Resort Al Bida'a

Informace o Mövenpick Hotel & Resort Al Bida'a

Vítáme Vás na stránce Mövenpick Hotel & Resort Al Bida'a na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Mövenpick Hotel & Resort Al Bida'a, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Mövenpick Hotel & Resort Al Bida'a, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Mövenpick Hotel & Resort Al Bida'a.

  • Mövenpick Hotel & Resort Al Bida'a

Mövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel & Resort Al Bida'a Kuwait - Pensionhotel - Hotely
Název:  Mövenpick Hotel & Resort Al Bida'a
Ulice:  Al Bidaa
Město:  Kuwait
Země:  Kuvajt
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4676 Kč
70 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento pětihvězdičkový hotel stojí na soukromém úseku pláže a nabízí 5 venkovních bazénů. Nákupní zóna Souk Salmiya je vzdálená jen několik minut chůze. Mövenpick Hotel Kuwait nabízí moderní pokoje a apartmány v nízkých budovách obklopených zahradou. Většina pokojů poskytuje výhled na zahradu, bazén nebo na moře. Hlavní restaurace hotelu Mövenpick podává rozmanitá orientální a mezinárodní jídla formou bufetu i mezinárodní jídla à la carte. Zajít můžete také do restaurace specializované na pokrmy z plodů moře. Stolovat lze na venkovních terasách obou restaurací. Rekreační zázemí zahrnuje dobře vybavenou posilovnu a lázně s 12 místnostmi na procedury, kde se také poskytují různé masáže. Nechybí ani dětské hřiště a klub pro děti s různými aktivitami. Mövenpick Resort Al Bida'a se nachází 15 minut jízdy od mezinárodního letiště v Kuvajtu. Za příplatek k němu lze zajistit dopravu.


Důležité informace

Upozorňujeme, že Mövenpick Hotels and Resorts Al Bida'a nepřijímá podle kuvajtského práva rezervace nesezdaných párů, ani rezervace nezadaných kuvajtských občanů. Dále upozorňujeme, že z celkové ceny včetně poplatku za službu se počítá 10% městská daň. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Mövenpick Hotel & Resort Al Bida'a o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter