Asie > Spojené arabské emiráty > Dubai > Signature INN Deira

Informace o Signature INN Deira

Vítáme Vás na stránce Signature INN Deira na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Signature INN Deira, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Signature INN Deira, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Signature INN Deira.

  • Signature INN Deira

Signature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySignature INN Deira Dubai - Pensionhotel - Hotely
Název:  Signature INN Deira
Ulice:  Al Riqqa Street
Město:  Dubai
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1120 Kč
222 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Signature INN se nachází v centru čtvrti Deira, jen 5 km od mezinárodního letiště v Dubaji. Má venkovní bazén a střešní restauraci s panoramatickým výhledem na město. Pokoje mají parketové podlahy a jsou laděné do neutrálních barev. Najdete v nich posezení a satelitní LCD TV. Všechny mají klimatizaci a vlastní koupelnu s fénem. Ráno se v hotelu podává snídaně s čerstvě připravenou kávou. Na místě je také restaurace, která se specializuje na indickou kuchyni, a hospoda s kulečníkem. V noci si můžete zatančit při hudbě v nočním klubu. Personál přepážky s turistickými informacemi vám poskytne informace o místních turistických zajímavostech a zařídí vám pronájem auta. Hotel je vzdálený 550 metrů od stanice metra Al Rigga a 20 minut jízdy od světového obchodního centra v Dubaji. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.


Důležité informace

Občané některých zemí mohou dostat vstupní vízum při příletu na letišti. Ještě před cestou si prosím zkontrolujte své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter