Asie > Spojené arabské emiráty > Dubai > Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel)

Informace o Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel)

Vítáme Vás na stránce Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel), o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel), v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel).

  • Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel)

Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - HotelySummit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) Dubai - Pensionhotel - Hotely
Název:  Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel)
Ulice:  Al Rigga Street, Behind Commercial Bank Building Deira
Město:  Dubai
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1135 Kč
225 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Summit Hotel je situovaný ve čtvrti Deira, jen 200 metrů od stanice metra Al Rigga a nákupního centra Al Ghurair, a nabízí střešní bazén s terasou, hotelové fitness centrum a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Moderní pokoje mají TV s plochou obrazovkou, prostorné posezení a vlastní koupelnu s výběrem toaletních potřeb a fénem. V hotelu Summit můžete využít střešní bazén se sluneční terasou, oddělenou částí pro děti a kavárnou a fitness centrum s dobře vybavenou posilovnou a klasickou a parní saunou. V hotelu Summit najdete také několik restaurací, ve kterých se podává široká nabídka jídel mezinárodní kuchyně. Na jídlo si můžete zajít například do restaurace, která se specializuje na středomořské pokrmy, nebo do nepřetržitě otevřené hlavní restaurace, kde se podávají jídla formou bufetu. Hotel se nachází v blízkosti nejznámějších míst ve čtvrti Deira včetně slavného Dubajského zálivu, Zlatého trhu (Gold Souq) a trhu s kořením (Spices Souq), Heritage Village (rekonstrukce tradiční oázové vesnice) a mnoha nákupních center. Hotel zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra města a k nákupnímu centru.


Důležité informace

K dispozici je omezený počet parkovacích míst, která jsou obsazována dle dostupnosti při příjezdu.

 
 
facebook g+ twitter