Afrika > Tunisko > Mezraia > Hotel Djerba Orient

Informace o Hotel Djerba Orient

Vítáme Vás na stránce Hotel Djerba Orient na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Djerba Orient, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Djerba Orient, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Djerba Orient.

  • Hotel Djerba Orient

Hotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - HotelyHotel Djerba Orient Mezraia - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Djerba Orient
Ulice:  Bp78 Zone Touristique
Město:  4180 Mezraya
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
468 Kč
18 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgnofislrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Orient je situován pouhých 300 metrů od soukromé pláže na ostrově Djerba a nabízí tropickou zahradu, venkovní bazén, prostor pro opalování, krytý bazén a vířivku a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hotel Djerba Orient poskytuje klimatizované pokoje s terasou, satelitní TV a vlastní koupelnou. Hotel Djerba Orient má restauraci, ve které se podávají mezinárodní pokrmy připravované z čerstvých produktů. Často se zde také pořádají večírky s živou hudbou a v letní sezóně se griluje. Můžete si vychutnat svůj oblíbený nápoj v lobby nebo si zahrát kulečník. Hotel Orient se nachází 5 km od golfového hřiště Grand Djerba a 15 minut jízdy od mezinárodního letiště.

 
 
facebook g+ twitter