Severní Amerika > Dominikánská republika > Bayahibe > Be Live Collection Canoa - All Inclusive

Informace o Be Live Collection Canoa - All Inclusive

Vítáme Vás na stránce Be Live Collection Canoa - All Inclusive na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Be Live Collection Canoa - All Inclusive, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Be Live Collection Canoa - All Inclusive, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Be Live Collection Canoa - All Inclusive.

  • Be Live Collection Canoa - All Inclusive

Be Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Canoa - All Inclusive Bayahibe - Pensionhotel - Hotely
Název:  Be Live Collection Canoa - All Inclusive
Ulice:  Bayahibe
Město:  57000 Bayahibe
Země:  Dominikánská republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3654 Kč
$156
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgslrotrnlarzh

Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že při check-inu je třeba předložit kreditní kartu, která byla použita při rezervaci. Tato kreditní karta musí patřit osobě uvedené v rezervaci. V opačném případě má hotel právo rezervaci zrušit. Při check-inu je třeba předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Splnění zvláštních požadavků závisí na dostupnosti služeb v době příjezdu a nelze je zaručit. Za tyto služby může být účtován příplatek. V případě hurikánu prosím rezort kontaktujte a informujte se o podmínkách zrušení rezervace. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Vezměte prosím na vědomí, že hlídání dětí je dostupné na požádání a za příplatek. Upozorňujeme, že Wi-Fi zdarma je dostupné pouze ve vstupní hale a lze jej využít pouze 1krát denně po dobu 60 minut na 1 zařízení. Minuty se nesčítají. Pokud se odpojíte před uplynutím 60minutového limitu, přijdete o zbytek volných minut pro daný den. Hotel má novou koncepci nadstandardních služeb pro dospělé s názvem Adults Club.

 
 
facebook g+ twitter