Severní Amerika > Dominikánská republika > Punta Cana > Barcelo Bavaro Palace All Inclusive

Informace o Barcelo Bavaro Palace All Inclusive

Vítáme Vás na stránce Barcelo Bavaro Palace All Inclusive na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Barcelo Bavaro Palace All Inclusive, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Barcelo Bavaro Palace All Inclusive, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Barcelo Bavaro Palace All Inclusive.

  • Barcelo Bavaro Palace All Inclusive

Barcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Barcelo Bavaro Palace All Inclusive
Ulice:  Playas de Bavaro
Město:  11517 Punta Cana
Země:  Dominikánská republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
11805 Kč
$504
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Exkluzivní komplex Barcelo Bavaro Palace All Inclusive tvoří 2 hotely, které stojí na pláži Bavaro v oblasti Punta Cana v Dominikánské republice. Nabízí soukromou pláž dlouhou 2 km a korálový útes. Všechny pokoje v rezortu Barcelo Bavaro Palace All Inclusive jsou vybavené dokovací stanicí pro iPod a TV s plochou obrazovkou. Mají vířivku, minibar a balkon. V Barcelo Bavaro Palace Deluxe All Inclusive můžete navštívit nepřetržitě otevřené kasino, zahrát si golf na 18jamkovém golfovém hřišti, nebo si zajít do světově proslulého wellness centra. K pohybu po areálu můžete využít vláček. Hotelu Barceló Bávaro Palace byl udělen certifikát Green Globe za dvouletý přínos v oblasti udržitelného cestovního ruchu. Nabídka all inclusive v Bavaro Palace zahrnuje snídani, oběd a večeři v některé ze 12 restaurací v areálu. Můžete si vybrat z pokrmů japonské, italské, francouzské a mexické kuchyně. Mezinárodní letiště Punta Cana je od Barcelo Bavaro Palace All Inclusive vzdálené 20 km. Od města Santo Domingo, zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO, vás dělí 201 km.


Důležité informace

Upozorňujeme, že doprava není zahrnuta v ceně, ale lze ji zajistit na požádání a za příplatek. Pokud máte o tuto službu zájem, kontaktujte prosím ubytování předem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Vezměte prosím na vědomí, že při rezervaci 11 a více pokojů vás může ubytování vyzvat, abyste pro zaručení rezervace pobyt uhradili do 72 hodin. Upozorňujeme, že za využití kongresového centra, konferenčních místností a pořádání různých setkání se platí zvlášť. Vezměte prosím na vědomí, že ubytování nepřijímá platbu bankovkami v hodnotě 500 EUR. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter