Severní Amerika > Dominikánská republika > Punta Cana > Barcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive

Informace o Barcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive

Vítáme Vás na stránce Barcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Barcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Barcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Barcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive.

  • Barcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive

Barcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyBarcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Barcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive
Ulice:  Carretera Bavaro km 1
Město:  01001 Punta Cana
Země:  Dominikánská republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
11805 Kč
$504
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Přímořské all inclusive letovisko Adults Only nabízí venkovní bazén obklopený kokosovými palmami a lehátky. Resort sdílí nepřetržitě otevřené kasino s hotelem Barceló Bavaro Palace Deluxe. Barcelo Bavaro Beach Adults Only All Inclusive má klimatizované pokoje s balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na bazén. K dispozici je 32palcová TV s plochou obrazovkou, minibar a koupelna s vanou nebo sprchou, županem a přezůvkami. Barceló Bavaro Beach Resort zahrnuje 3 restaurace a 2 bary, včetně nepřetržitě otevřeného sport baru. Na místě je obchod se suvenýry a divadlo a zajištěna je i zábava pro dospělé. V ubytování je dostupný bankomat a směnárna. Po rezortu se můžete zdarma přepravovat vláčkem. Dopravu na letiště lze využít za příplatek. Letovisko Punta Cana je odtud vzdálené 30 minut jízdy autem.


Důležité informace

Upozorňujeme, že doprava není zahrnuta v ceně, ale lze ji zajistit na požádání a za příplatek. Pokud máte o tuto službu zájem, kontaktujte prosím ubytování předem, prostřednictvím údajů uvedených v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že osoby, které si rezervují 11 a více pokojů, mohou být pro zaručení rezervace kontaktovány hotelovým personálem ohledně uhrazení platby do 72 hodin. Upozorňujeme, že využití kongresového centra, konferenčních místností nebo účast na akcích z kategorie MICE se účtuje zvlášť. Vezměte prosím na vědomí, že ubytování nepřijímá platbu bankovkami v hodnotě 500 EUR. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter