Severní Amerika > Mexico > Mexico City > We Hotel Aeropuerto

Informace o We Hotel Aeropuerto

Vítáme Vás na stránce We Hotel Aeropuerto na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu We Hotel Aeropuerto, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt We Hotel Aeropuerto, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro We Hotel Aeropuerto.

  • We Hotel Aeropuerto

We Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - HotelyWe Hotel Aeropuerto Mexico City - Pensionhotel - Hotely
Název:  We Hotel Aeropuerto
Ulice:  Boulevard Puerto Aereo 390 Colonia Moctezuma 2da Seccion
Město:  15530 Mexico City
Země:  Mexico
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2103 Kč
$1785
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se těší výhodné poloze před mezinárodním letištěm Benita Juáreze. Snadno se odtud dostanete ke všem turistickým zajímavostem Mexico City, včetně čtvrti Zona Rosa. Doprava na letiště je dostupná zdarma po 24 hodin denně. Ramada Aeropuerto Mexico leží v dojezdové vzdálenosti od oblíbených zajímavostí této oblasti, jako je například socha Anděla nezávislosti. Na dosah odtud máte také řadu místních restaurací i nákupních a zábavních center. Hosté ubytovaní v hotelu Aeropuerto Ramada mohou bezplatně využívat bezdrátový internet, hotelové fitness a turistické informace. Na místě je k dispozici také restaurace, bar a nepřetržitě otevřená recepce. Aeropuerto Ramada má několik stravovacích zařízení. V restauraci La Hija de Moctezuma se podávají jídla tradiční mexické kuchyně a v baru Blue Moon si můžete dát občerstvení nebo koktejly.


Důležité informace

Bezplatná doprava na letiště je k dispozici 24 hodin denně: Od 8:00 do 23:00 - Z Terminálu 1, jděte prosím k východu 4. Na terminálu jděte prosím k informační přepážce hotelu, která se nachází v přízemí mezi východem 3 a 4. Od 23:00 do 7:00 - prosím zavolejte přímo do hotelu a domluvte si dopravu zdarma. Při přihlášení je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Splnění zvláštních požadavků závisí na momentální dostupnosti služeb v době příjezdu. Tyto služby nelze zaručit a může za ně být účtován příplatek. Na požádání může hotel poskytnout 2 malé ledničky pro uložení léků.

 
 
facebook g+ twitter