Austrálie > Fidži > Voua > Shangri-La's Fijian Resort & Spa

Informace o Shangri-La's Fijian Resort & Spa

Vítáme Vás na stránce Shangri-La's Fijian Resort & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Shangri-La's Fijian Resort & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Shangri-La's Fijian Resort & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Shangri-La's Fijian Resort & Spa.

  • Shangri-La's Fijian Resort & Spa

Shangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - HotelyShangri-La's Fijian Resort & Spa Voua - Pensionhotel - Hotely
Název:  Shangri-La's Fijian Resort & Spa
Ulice:  Yanuca Island
Město:  Voua
Země:  Fidži
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4754 Kč
$460
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurutrnlarzhja

Rychlý popis

Shangri-La's Fijian Resort and Spa je umístěn na exkluzivním soukromém ostrově Yanuca. Všechny pokoje s balkonem se mohou pochlubit krásným výhledem na oceán a ve společných prostorách funguje bezplatné Wi-Fi. Hosté mají k dispozici bazén, restauraci a bar. Ubytování se nachází v nedotčené laguně s bílými písečnými plážemi. Shangri-La's Fijian Resort nabízí fitness centrum a dětské hřiště. Stojí na ostrově velkém 109 akrů a patří k němu 9jamkové golfové hřiště. Relaxovat můžete v unikátním Chi The Spa Village a wellness centru, které se nachází o samotě, stranou od hlavních budov. Každý prostorný klimatizovaný pokoj má TV a koupelnu s župany, pantoflemi a toaletními potřebami, včetně zubního kartáčku a pasty. V ceně je soukromé parkování. V pokojích je připraven čínský čaj. Na místě se můžete věnovat šnorchlování, kanoistice, rybaření a potápění. Na mezinárodní letiště Nadi dojedete za 45 minut.

 
 
facebook g+ twitter