Austrálie > Fidži > Korotogo > Outrigger Fiji Beach Resort

Informace o Outrigger Fiji Beach Resort

Vítáme Vás na stránce Outrigger Fiji Beach Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Outrigger Fiji Beach Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Outrigger Fiji Beach Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Outrigger Fiji Beach Resort.

  • Outrigger Fiji Beach Resort

Outrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - HotelyOutrigger Fiji Beach Resort Korotogo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Outrigger Fiji Beach Resort
Ulice:  Sydney Drive, Off The Queens Highway
Město:  Korotogo
Země:  Fidži
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4059 Kč
$393
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 5hvězdičkový luxusní rezort na pláži na ostrově Viti Levu nabízí velký venkovní bazén, denní wellness centrum, nepřetržitou pokojovou službu a 7 restaurací a barů. Outrigger Fiji Beach Resort je situován na 16hektarovém pozemku s palmami a tropickými zahradami a poskytuje ubytování v moderních klimatizovaných pokojích a bungalovech s doškovou střechou. Jsou vybavené lednicí, konzolí PlayStation a kabelovou TV. Na místě je nepřetržitě otevřené fitness centrum, cvičné golfové hřiště a zdarma si lze zapůjčit šnorchlovací vybavení a kajaky. Wellness centrum Bebe Spa má 7 místností na procedury se soukromými balkony a výhledem na oceán. Hosté rezortu Outrigger Fiji mohou povečeřet v oceněných restauracích nebo si vychutnat koktejly na pláži při západu slunce. Mezi fidžijské kulturní aktivity patří obřad kava a tradiční chůze po rozžhaveném uhlí. Outrigger Fiji je vzdálený 1 hodinu jízdy od mezinárodního letiště Nadi.

 
 
facebook g+ twitter