Asie > Katar > Doha > Sharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel

Informace o Sharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel

Vítáme Vás na stránce Sharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel.

  • Sharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel

Sharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - HotelySharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel
Ulice:  Ras Bou Abboud
Město:  Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4101 Kč
806 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Sharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel nabízí luxusní ubytování u pláže a výhled na záliv Dauhá. V tomto skrytém rezortu se 174 pokoji najdete směs arabské architektury s nejmodernějším vybavením a zařízením. Rezort na pobřeží zabírá délku 350 metrů a využívat zde můžete nekonečný bazén s plochou 1 400 m² a rozsáhlé wellness centrum. Pokoje v hotelu Sharq Village mají orientální interiér, dřevěné ornamenty, postel s baldachýnem, soukromý balkon s výhledem na letovisko nebo zátoku u Dauhá a mramorovou koupelnu s vanou a dešťovou sprchou. Wellness centrum Six Senses Spa zabírá úžasných 6 500 m² a v nabídce má širokou škálu pleťových terapií a masáží. Hosté mohou odpočívat na pohodlných lehátkách v relaxační části osvětlené lucernami nebo si zajít do hammamu a sauny. Restaurace Al Dana podává čerstvé ryby z Arabského zálivu a jídla středomořské a asijské kuchyně. Al Liwan připravuje nejrůznější grilované maso. Ubytování je vzdálené 5 minut autem od mezinárodního letiště Hamad. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter