Asie > Katar > Doha > Safir Hotel Doha

Informace o Safir Hotel Doha

Vítáme Vás na stránce Safir Hotel Doha na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Safir Hotel Doha, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Safir Hotel Doha, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Safir Hotel Doha.

  • Safir Hotel Doha

Safir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - HotelySafir Hotel Doha Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Safir Hotel Doha
Ulice:  Al Najma Street
Město:  Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1246 Kč
245 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Safir Doha se nachází v centru obce Najma, pouhých 12 km od mezinárodního letiště Hamad. Tento luxusní hotel má střešní bar s občerstvením, wellness centrum a dobře zařízené moderní pokoje a apartmá s TV s plochou obrazovkou a klimatizací. V restauraci Flavors se podávají pokrmy mezinárodní kuchyně a v neformálním prostředí Lounge Café si můžete po celý den dát lehké občerstvení. K dispozici je také plně vybavené fitness centrum, venkovní bazén a dětský bazén. Pro relaxaci vám rovněž poslouží klasická a finská sauna. Hotel Safir Doha je situován v blízkosti obchodní a bankovní čtvrti, turistických zajímavostí a muzeí.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Safir Hotel Doha o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter