Asie > Libanon > Jounieh > Regency Palace Hotel

Informace o Regency Palace Hotel

Vítáme Vás na stránce Regency Palace Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Regency Palace Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Regency Palace Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Regency Palace Hotel.

  • Regency Palace Hotel

Regency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyRegency Palace Hotel Jounieh - Pensionhotel - Hotely
Název:  Regency Palace Hotel
Ulice:  Adma Main Road
Město:  1200 Jounieh
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4671 Kč
$200
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel ve španělském stylu se nachází na kopci ve městě Adma a nabízí klimatizované pokoje s balkonem a panoramatickým výhledem na záliv Jounieh. Bouddha Health Club se nachází přes ulici. Palace Hotel má dobře vybavené prostorné pokoje v teplých barvách se satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem, moderním dřevěným nábytkem a vlastní koupelnou s toaletními potřebami a fénem. Ve fitness centru jsou k dispozici masáže. Můžete si zaplavat ve venkovním bazénu a pro mladší hosty je k dispozici dětské hřiště. Regency má 3 restaurace včetně čínské restaurace. K dispozici je i hotelový bar a pro různé akce taneční sál. Casino du Liban je od hotelu vzdálený 1 km. Obchody a restaurace se nachází v oblasti Kaslik, pouhých 8 km od hotelu. Regency Palace Hotel má k dispozici bezplatné parkování.


Důležité informace

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter