Asie > Libanon > Jbeil > Hotel King George

Informace o Hotel King George

Vítáme Vás na stránce Hotel King George na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel King George, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel King George, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel King George.

  • Hotel King George

Hotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - HotelyHotel King George Jbeil - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel King George
Ulice:  Saint Elias, Blat
Město:  1401 Jbeil
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1932 Kč
$85
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Malý rodinný 3hvězdičkový Hotel King George se nachází ve městě Blat, která je součástí starobylého města Byblos, a nabízí pohodlné pokoje, přátelské služby, skvělou polohu i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Hotel poskytuje ubytování v 17 nově zrekonstruovaných, elegantně zařízených a pohodlných pokojích s klimatizací, vlastní koupelnou a výhledem na hory nebo na moře. V ceně pokojů je zahrnutá snídaně, která se každé ráno podává formou bufetu. Restaurace je otevřená také v době obědů a večeří, přičemž vybírat lze z pokrmů tradiční libanonské a mezinárodní kuchyně. King George Hotel stojí pouhých 5 minut od moře i historických míst Byblosu. Ke kampusu Libanonsko-americké univerzity jsou to 4 minuty.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Hotel King George o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.

 
 
facebook g+ twitter