Asie > Libanon > Bejrút > Gefinor Rotana – Beirut

Informace o Gefinor Rotana – Beirut

Vítáme Vás na stránce Gefinor Rotana – Beirut na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Gefinor Rotana – Beirut, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Gefinor Rotana – Beirut, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Gefinor Rotana – Beirut.

  • Gefinor Rotana – Beirut

Gefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyGefinor Rotana – Beirut Bejrút - Pensionhotel - Hotely
Název:  Gefinor Rotana – Beirut
Ulice:  Clemenceau Street
Město:  1103 Beirut
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2182 Kč
$96
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Gefinor Rotana se nachází v centru města, nedaleko ulice Clemenceau i hlavní obchodní a bankovní čtvrti, a nabízí stylové pokoje, střešní bar a bazén s panoramatickým výhledem na Středozemní moře. Za 5 minut lze od hotelu dojít do ulice Hamra. Hotel Gefinor Rotana poskytuje ubytování v moderních pokojích s klimatizací, velkými okny, posezením a kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ve všech najdete měkké župany, přezůvky i kávovar. Relaxovat můžete během svého pobytu v sauně, parní sauně nebo při profesionální masáži. Výhled z fitness centra směřuje na bazén. V restauraci Olive Garden s otevřenou kuchyní se připravují snídaně formou bufetu i jídla à la carte. Večerní à la carte menu zahrnuje pokrmy kontinentální a libanonské kuchyně. Ideální prostředí pro posezení s přáteli u kávy nebo u večerního koktejlu najdete v podniku Moodz Lounge & Bar. Gefinor Rotana stojí pouhých 5 minut chůze od pulzující ulice Hamra s celou řadou nejrůznějších restaurací, hospod, barů a obchodů. Přibližně 10minutová procházka vás zavede k bejrútským tržnicím souk v centru města, na pobřežní promenádu Corniche i do zálivu Zaitounay s přístavem a restauracemi.


Důležité informace

Upozorňujeme, že dětem mladším 12 let není povolen vstup do salonu Club Lounge. Upozorňujeme, že občané některých států mohou na letišti po příletu dostat do cestovního pasu razítko s povolením vstupu do země. Své vízové povinnosti si ověřte ještě před cestou. Upozorňujeme, že vzhledem k procesu platby nelze během rezervace používat debetní karty. Rezervaci je třeba provést platnou kreditní kartou a debetními kartami lze platit až přímo na místě.

 
 
facebook g+ twitter