Asie > Libanon > Bejrút > Radisson Blu Martinez Beirut

Informace o Radisson Blu Martinez Beirut

Vítáme Vás na stránce Radisson Blu Martinez Beirut na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Radisson Blu Martinez Beirut, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Radisson Blu Martinez Beirut, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Radisson Blu Martinez Beirut.

  • Radisson Blu Martinez Beirut

Radisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Martinez Beirut Bejrút - Pensionhotel - Hotely
Název:  Radisson Blu Martinez Beirut
Ulice:  Phoenicia Street
Město:  11-1267 Beirut
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2442 Kč
$105
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Radisson BLU Martinez Hotel se nachází v centru Bejrútu a svým hostům nabízí prostorné pokoje s Wi-Fi zdarma a wellness centrum s krytým bazénem, ​​vířivkou, saunou a posilovnou. Všechny klimatizované pokoje hotelu Radisson BLU jsou světlé a mají tlumené osvětlení. Každý pokoj je vybaven satelitní TV s plochou obrazovkou TV a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Pokojová služba je k dispozici 24 hodin denně. Ráno si hosté mohou v restauraci Olivos pochutnat na snídani formou bufetu. Večer se zde podávají jídla libanonské i mezinárodní kuchyně. V lounge baru ve vstupní hale si hosté mohou vybrat z nabídky koktejlů a lehkého občerstvení. Součástí hotelu Radisson BLU Martinez je fitness centrum InShape, kde mohou hosté využít fitness zařízení i osobní trenéry. Krytý bazén s náladovým osvětlením je lemován klasickými sloupy a vyzdoben stylovými dlaždicemi. Radisson BLU Martinez Hotel je vzdálen 4 minuty chůze od bejrútské pobřežní promenády Corniche. Mezinárodní letiště Rafíka Harírího se nachází 10 minut jízdy autem od hotelu a podzemní parkoviště je k dispozici.

 
 
facebook g+ twitter